Biz Kimiz?

Merhaba. Medyapan’a hoş geldiniz!  

Medyapan olarak iş hedefleriniz doğrultusunda hizmet veriyoruz ve uzman editöryel ekibimizle yakınınızda değil, yanınızda olmayı hedefliyoruz. İçerik üretimi ve görsel iletişim hizmetlerinde kendimizi sizin yerinize koyarak ve müşterinizi de yakından tanıyarak ihtiyaçlarınız için çözümler üretiyoruz. Tüm işlerimizdeki en büyük amacımız, bir “bütün”ün parçalarını bir araya getirmek. 

 

Biz Kimiz? 

Pan” Latince sözlük anlamı “bütün” olan bir kelime. Gerçekleştirdiğimiz her türlü yayın ve tasarımda ana amacımızın hizmet verdiğimiz müşterimizle bir “bütün” olduğumuzu belirtmek için kendimize bu adı seçtik. Başarı odaklı düşüncelerimizi yaratıcılıkla birleştirerek kendine özgü çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İçerik üretiminde, müşterilerimizin iş hedeflerine uygun bir içerik anlayışıyla anlaşılır, şık ve kendine özgü işler yapıyoruz. Görsel iletişim çalışmalarımızın özünü de aynı esaslar oluşturuyor ve yaratıcılık, anlaşılırlık ve estetik bir araya geliyor. Çalıştığımız kurumu anlamak, ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek, müşterileriyle iletişim halinde olmak ve bu iletişimi estetize etmek, mesleğimize duyduğumuz aşkın yanında etik anlayışımızın da bir parçası…  

ve sonra pan vardı. ve o sadece kendi adını çaldı. adı aşk gibi dört ayaklıydı! 

Neden Medyapan? 

Gerçek kurumsal kimliğinizi yansıtmak, sizin için en doğru iletişim kanallarıyla hedeflerinizi büyütmek, müşterilerinizle bir dil bağı kurmak ve daha pek çok kurumsal projeyle hayatın içinde olmak istiyorsanız, Medyapan sizin için de var.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other